Developer

Zobacz Osiedle Online- Wirtualny spacer Napisz
do nas

Zamów kontakt z doradcą

Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych spowoduje, że nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Jeżeli chcesz, abyśmy przedstawili Ci naszą ofertę, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności https://www.polnord.pl/polityka-prywatnosci/ i zgódź się na kontakt przez telefon i/lub e-mail. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dziękujemy za wiadomość!

Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem.

OK
O deweloperze
PolnordTwój
deweloper
10

prestiżowych nagród

40+

lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Budujemy od 1977 roku.

Wizualizacja osiedla
8

miast, w których zrealizowaliśmy inwestycje

The offer of Polnord, one of the largest and most experienced development companies in Poland, includes new apartments for sale in attractive locations in Warsaw.

Ponad 40 lat doświadczenia
Budujemy od 1977 roku.

10 nagród
Polnord został nagrodzony przez ekspertów i nabywców rynku nieruchomości za jakość, rzetelność i obsługę klienta. Otrzymaliśmy tak prestiżowe wyróżnienia jak: Medal Europejski, czy Nagroda za "Doskonałość w dziedzinie planowania, urbanistyki i zrównoważonego rozwoju". Zajęliśmy pierwsze miejsce w konkursie "Orły Polskiego Budownictwa" (2009) i drugie w konkursie na "Najlepszą Inwestycję w Warszawie" (2014).

Własny kapitał
Posiadamy własny kapitał, co daje Ci gwarancję bezpieczeństwa: masz pewność, że inwestycja zostanie zrealizowana.

Rekordy sprzedaży
W 2017r. osiągnęliśmy wzrost sprzedaży o 36% rdr., z wynikiem 1389 lokali. Przychody ze sprzedaży wyniosły 293,6 mln zł, a nasza oferta powiększyła się o 66% rdr. (1595 nowych mieszkań). W I kwartale 2018r.Grupa Polnord wypracowała 84,3 mln zł przychodów ze sprzedaży wobec 12,9 mln zł w analogicznym okresie ubiegłego roku. Tak istotny wzrost przychodów - aż o 555% - jest związany z potrojeniem liczby lokali rozpoznanych w wyniku finansowym I kw. 2018 r.

Największy bank ziemi w Polsce
Polnord dysponuje jednym największych banków ziemi w Polsce. Powstanie na niej ponad milion m.kw. nowych mieszkań. Stale uzupełniamy nasze zasoby o kolejne atrakcyjne lokalizacje. W I kw. 2018r. Spółka nabyła nieruchomość przy ul. Admiralskiej w Warszawie o potencjale 213 mieszkań. Zawarliśmy także umowy przedwstępne na zakup dwóch działek położonych w rejonie ul. Lazurowej (Warszawa – Bemowo) o potencjale 258 lokali mieszkalnych.

Inne inwestycje z Warszawy