Lokalizacja

Zobacz Osiedle Online- Wirtualny spacer Napisz
do nas

Zamów kontakt z doradcą

Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych spowoduje, że nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Jeżeli chcesz, abyśmy przedstawili Ci naszą ofertę, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności https://www.polnord.pl/polityka-prywatnosci/ i zgódź się na kontakt przez telefon i/lub e-mail. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dziękujemy za wiadomość!

Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem.

OK

Osiedla Wilania, Wiktoria i Wioletta zlokalizowane są 3 minuty od skrzyżowania al. Rzeczypospolitej z ul. Branickiego. W ciągu 10 minut można stąd dojechać do stacji metra Imielin, a do Centrum w 25 minut, przyspieszoną linią 522. W przyszłości będzie tu łatwy dostęp do obwodnicy i szybkie połączenie z Ursynowem. W odległości kilku minut spacerem znajduje się rozbudowana Szkoła Podstawowa nr 358 przy ul. Ledóchowskiej. Na przedłużeniu ul. Oś Królewska (ok. 20 minut spacerem) powstała nowoczesna Szkoła Podstawowa nr 400, a dzięki uchwaleniu przez Radę m.st. Warszawy planów miejscowych, kolejna placówka szkolna będzie mogła także powstać przy pobliskiej ulicy Sejmu Czteroletniego. Zobacz mapę

STREFA DOJŚCIA PIESZEGO

 • stacja rowerowa –  2 - 3 min
 • przystanki –  5 min
 • centrum handlowe i supermarket –  5 min
 • szkoła –  5-10 min
 • przedszkole –  5 - 10 min
 • poczta –  5 - 10 min
 • przychodnia –  5 - 10 min.
 • boisko Orlik –  5 - 10 min.
 • miejski plac zabaw –  5 - 10 min.
 • Park i Pałac w Wilanowie –  10 - 15 min.
 • plaża Wilanów –  10 - 15 min.

STREFA DOJAZDU SAMOCHODEM

 • obwodnica S2 (w budowie) –  3 min.
 • Park Kultury i Ogród Botaniczny w Powsinie –  5 min.
 • Metro Imielin Park&Drive –  5 - 10 min.
 • Uzdrowisko Konstancin –  10 min.
 • Pałac Kultury i Nauki –  18 min.
 • Centrum –  26 min. Autobusem 522

Zobacz atrakcje w okolicy osiedli Wilania i Wiktoria

W sercu Wilanowa

Wilania i Wiktoria powstają 3 minuty od skrzyżowania al. Rzeczypospolitej z ul. Branickiego. W ciągu 10 minut można stąd dojechać do stacji metra Imielin, a do Centrum w 25 minut, przyspieszoną linią 522. W przyszłości będzie tu łatwy dostęp do obwodnicy i szybkie połączenie z Ursynowem.

W sąsiedztwie znajdują się boiska sportowe, duży plac zabaw dla dzieci i placówki oświatowe (żłobek, przedszkole, szkoła przy ul. Ledóchowskiej), a w odległości kilku minut: Rezerwat Przyrody Skarpa Ursynowska i Las Kabacki.

Park Wilanowski

W niedalekiej odległości od Osiedli Wilania i Wiktoria znajduje się Park Wilanowski. Park w Wilanowie, zwany również Parkiem Królewskim, został wybudowany za czasów Jana III Sobieskiego, a kolejni właściciele udoskonalali początkowy projekt parku. Jest on jedyny w swoim rodzaju. Na terenie parku znajdują się ogrody w czterech różnych stylach. Dodatkowo uroku temu miejscu dodają: Jezioro Wilanowskie oraz Potok Służewiecki. Wielogatunkowość drzewostanu ubarwia park każdą porą roku. Ciekawe zakątki, płaskorzeźby, pomniki sławnych pisarzy oraz wiele pięknych roślin przyciągają rzesze turystów. Będąc w Wilanowie warto również zwiedzić Pałac Wilanowski, który jako jeden z niewielu przetrwał niszczące działania wojny. Obecny wygląd park zawdzięcza rekonstrukcji wykonanej według projektu profesora Gerarda Ciołka w latach 50-tych XX wieku. W chwili obecnej ogrody czekają na rewitalizację, w wyniku której odzyskają swoją dawną świetność należną ogrodom królewskim.

Uzdrowisko Konstancin

Kolejną atrakcją jest uzdrowisko znajdujące się w Konstancinie, które słynie ze skutecznych metod lecznniczych.

Łatwy dojazd do centrum

Poruszając się komunikacją miejską lub samochodem w łatwy sposób dostaniemy się do centrum Warszawy i licznych atrakcji.

Sadyba

Centrum pozytywnie wyróżnia się na tle innych warszawskich galerii handlowych; cieszy się bogatą i atrakcyjną ofertą handlową, ciekawym wystrojem i aranżacją. Duże grono wiernych klientów bardzo ceni sobie kameralną, ciepłą i przyjazną atmosferę jaka panuje w Sadybie.

Łazienki Królewskie

Muzeum Łazienki Królewskie, nazywane "najszczęśliwszym miejscem w Warszawie", to letnia rezydencja króla Stanisława Augusta. Tworzą ją klasycystyczne zabytki i historyczne ogrody.Można tu odpocząć, obserwując przyrodę, oraz pogłębić znajomość oświeceniowych idei.

W ogrodach Łazienek Królewskich spaceruje się ścieżkami oraz alejkami wśród drzew, krzewów i kwiatów. Do dyspozycji naszych gości jest: Ogród Królewski, Ogród Romantyczny, Ogród Modernistyczny, a także Ogród Chiński. Latem dostępna jest również strefa leżakowania, mieszcząca się nieopodal Nowej Oranżerii.

Centrum Warszawy

Poruszając się komunikacją miejską lub samochodem w łatwy sposób dostaniemy się do centrum Warszawy.

Zapraszamy do sprawdzenia listy mieszkań

Sprawdź mieszkania