Osiedle

Zobacz Osiedle Online- Wirtualny spacer Napisz
do nas

Zamów kontakt z doradcą

Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych spowoduje, że nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Jeżeli chcesz, abyśmy przedstawili Ci naszą ofertę, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności https://www.polnord.pl/polityka-prywatnosci/ i zgódź się na kontakt przez telefon i/lub e-mail. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dziękujemy za wiadomość!

Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem.

OK

Reprezentacyjne, kameralne osiedla
Wilania, Wiktoria i Wioletta składają się z kameralnych, 4-piętrowych budynków (po 30 mieszkań), wykonanych z wysokiej klasy materiałów: drewna, stali i betonu architektonicznego.

6 stref wyciszających
Ponad połowa terenu osiedla jest biologicznie czynna; powstaną tu rozległe tereny rekreacyjne i sześć stref wyciszających (pomiędzy drogą a budynkami), jak: kwietna łąka, szpalery drzew czy zielone wzgórze.
Zobacz film

Idealne dla rodzin
W sąsiedztwie znajdują się boiska sportowe, duży plac zabaw dla dzieci i placówki oświatowe (żłobek, przedszkole, szkoła przy ul. Ledóchowskiej), a w odległości kilku minut: Rezerwat przyrody Skarpa Ursynowska
i Las Kabacki. Mapa okolicy

MIESZKANIA

• 2 pokoje: 55 – 56 m2 • 3 pokoje: 55 – 79 m2 • 4 pokoje: 84 – 89 m2 Mieszkania mają ponadstandardową wysokość: 272 cm. Przynależą do nich duże balkony (do 12,6 m2) lub ogródki (do 34 m2). Atutem są widne kuchnie (lub aneksy z oknem) i duże łazienki. Sprawdź ofertę słonecznych mieszkań narożnych! Lista mieszkań

Atuty osiedla

Kameralne osiedle
Piękne tereny zielone
Podziemny garaż
Boksy rowerowe
Cichobieżne windy
Monitoring 24h
Video-domofony
Wózkownie
KOMÓRKI LOKATORSKIE
Wysoka jakość
Niska zabudowa
Strefy wyciszające

Zapraszamy do sprawdzenia listy mieszkań

Sprawdź mieszkania